EWANGELIA I ROZWAŻANIE
modlitwawdrodze.pl

Sakrament pokuty

„Chrystus ustanowił sakrament pokuty dla wszystkich w Kościele, a przede wszystkim dla tych, którzy po chrzcie popełnili grzech ciężki i w ten sposób utracili łaskę chrztu oraz zadali ranę komunii kościelnej. Sakrament pokuty daje im nową możliwość nawrócenia się i odzyskania łaski usprawiedliwienia.” /KKK 1446/

W naszej parafii można skorzystać z sakramentu pojednania codziennie przed Mszą Świętą, oraz w każdą niedzielę i święta w czasie Mszy Świętej oraz w Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek miesiąca w czasie adoracji.